Podrobné údaje o zboží

PlayMais EDULINE Large, 6300 parts

Kód: 422160042
kreativní hračky PLAYMAIS z biomateriálu

Žádné hodnocení.
Výrobce: Toypex
skladem
1.683 Kč , plus doprava
 
PlayMais EDULINE Large, 6300 parts

Toto zboží může být vhodným pracovním doplňkem výchovné řady Montessori.

Veliké kartonové balení.

Rozměry (balení):   60 x 40 x 32 cm
EDULINE Large 6300 dílků
Největší sada!

Největší stavebnice z řady EDULINE - ta je vhodná všude tam, kde je spousta dětí - ve školce, ve školce, v dětském centru, na táboře či na narozeninové oslavě!

Ekologická stavebnice pro zdravé hraní Vašich dětí. A své příznivce si pro svou netradičnost určitě najde i v řadách dospělých. Společné chvíle teď mohou být ještě zábavnější!

PLAYMAIS® je absolutně bezpečná stavebnice ze 100% biologicky odbouratelného materiálu. Dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv - tato stavebnice je tedy ekologická a nezávadná. Takže pokud se stane, že Vaše dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

Chcete-li rozvíjet fantazii, tvořivost, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti Vašich dětí, pak je stavebnice PlayMais® pro Vás to pravé! Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, není zapotřebí lepidlo! Dílky lze formovat prsty nebo řezat plastovým nožíkem a lze je použít několikrát po sobě.

Baleno v kartonové krabici - obsahuje více než 6300 kusů stavebnice, 24 výukových karet, 6 vlhčících hadříků, 6 plastových nožíků k modelování a návod s inspiracemi..

Určeno pro děti od 3 let.

Dětská stavebnice PlayMais® je atestována podle EN 71.
Veškerý vývoj a výroba jsou realizovány v Německu společností PlayMais®, která klade značný důraz na udržitelnost přírodního bohatství naší planety.

Facebook Pozvánka
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.