Doporučujeme:

Sada loutek Hurvínek, Spejbl, Mánička a Kateřina

 

 

přes 350
VÝDEJNÍCH MÍST
v ČR i SR

 


Loutkové divadlo a 4 loutky 20 cm

 Loutkové divadlo - Perníková chaloupka
Loutkové divadlo - Perníková chaloupka
 

Kuchyňka pro holky

 

Loutky bez nití - zvířátka


Mikuláš s Čertem - Vánoce


Hry a hlavolamy

 

Tobogán strom melodický

spouštěním kuliček docílíte melodický zvuk, poučné a zábavné pro děti i pro relaxaci

 

Kuželky

 

Výchovné pomůcky MONTESSORI


MAPY dřevěné skládací

Kreativní stavebnice ŠIKULKY

 

Stavebnice PlayMais

A501- Úvod do nabídky kategorie ZAHRÁDKA

Naše nabídka ZAHRÁDKA  se dále rozděluje na dvě následující podkategorie.

Hry na zahradu, kde najdete některé možné hry vhodné do prostředí zahrady nebo dvorku. Jedná se zejména o kuželky. tyto mohou být v provedení bez závěsné koule, nebo po úpravě také se závěsnou koulí (na dodatečnou objednávku pouze u většího typu kuželek). Případný závěs na tzv. ruské kuželky není součástí dodávky. Zmíněné hry, ale i jiné, lze také nalézt na jiném místě v kategorii HRY a HLAVOLAMY.

Sedací nábytek je skupina malých a skládacích sedacích souprav pro Křesílko houpací, dětské potřebu mobilního vytvoření sedacího koutu na zahradě či u domu. Provedení nábytku je uvedeno u jednotlivých stolků, židlí nebo křesílek pro děti.

 

Krmítka a ptačí budky je možno instalovat v prostředí venkovní přírody a případně u krmítek i na bytové zástavbě. Vhodnost a provedení je uvedeno v popisu jednotlivých položek této nabídky.

Potřeby pro vinaře - amatéry jsou v menším rozsahu nabídnuty zejména pro populaci, která si touto zálibou zpříjemňuje životní styl. Najdete zde zejména malé předměty k dekoraci např. stojánky na vinné láhve, zátky do lahví , demižonů i soudků s vyřezávanou hlavou na zátce. Také je možno dekoraci vinného sklípku doplnit i o sošku patrona vinařů - sv. Urbana. Pro větší znalce např. do archivů vín lze doporučit i robusní stojany na několik lahví v poloze dané ke snadnému ukládání ale i k prohlídce př. do vinoték.


Dekorace na zahrádku je možno doplnit př. pojíznými trakaři nebo vozíky - žebřiňáky na umístění př. květináčů nebo také na piknikové potřeby.Na tyto je možno umístit okrasné květináče či využít tyto mobilní přeměty k ukládání věcí potřebných např. při pikniku v přírodě. Součástí nabídky mohou být i produkty, které lze nalézt i v kategorii BYDLENÍ

Pro domácí mazlíčky - pro psy i kočky -  je v nabídce předloženo několik druhů misek v provedení smaltovaného a ozdobného typu.

Nabídka je průběžně doplňována a inovována.

Návrat zpět do hlavního menu.