Doporučujeme:

Sada loutek Hurvínek, Spejbl, Mánička a Kateřina

 

 


 


Loutkové divadlo a 4 loutky 20 cm

 

Loutky bez nití - zvířátkaHry a hlavolamy

 

Tobogán strom melodický

spouštěním kuliček docílíte melodický zvuk, poučné a zábavné pro děti i pro relaxaci

 

Kuželky

 


 

A104-Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s výběrem?
Pokud dosud nemáte zcela jasno co si vybrat, můžeme Vám s výběrem napomoci radou.

Malé děti
Pokud potřebujete obdarovat svoje malé děti (do3-let), které zatím  samy nedokáží pohybovat s klasickou loutkou  a jejím ovládáním, pak jděte na výběr z nabídky dřevěné loutky hranolkové, 10 cm. Tyto loutky jsou jednoduché a bez ovládacích nití. Mohou mít i svoje malé divadlo (obj.č. 29004099 s loutkami nebo 29004098 bez loutek) a to z nabídky loutkových divadel . Nebo jděte na plošné loutky, které mají ovládání (2 nitě) jen rukou. Nebo jděte na větší dřevěné loutky 20 cm bez nití a vyberte si vhodné druhy, popř. doplňte divadlem (obj.č.29001599 nebo 35903167) z nabídky loutkových divadel.

Větší děti
Pokud máte v úmyslu pořídit, pro sebe či svoje děti, více loutek ke hraní, pak jděte na klasický výběr dřevěné loutky 20 cm klasik, kde je široký výběr postav (ca 55 druhů). K těmto loutkám je možno dokoupit divadlo (obj.č.29001599 nebo 35903167) z výběru loutková divadla.  Výběr loutek lze učinit podle vlastního uvážení s výhledem na to, jaké ev. pohádkové hry bude možno v divadélku hrát.
Jestli Vám učarovaly loutky sádrové, potom jděte na  jejich výběr s tím, že je třeba mnohem větší opatrnost při manipulaci s těmito loutkami, vhodné pro větší děti nebo dospělé vodiče loutek. I k těmto loukám lze dokoupit divadlo (obj.č.29001599 nebo 35903167) z výběru loutková divadla.

Suvenýry
Jste-li sami nebo někdo z vašich blízkých velcí fandové našich známých loutkových postav Hurvínka a Spejbla, pak zavítejte na naše Loutky individuální. Zde si můžete vybrat z loutek malých nebo i větších tu, která Vás nebo vaše blízké potěší.

Dárky
Jestli si chcete vybrat jen jednu či pár loutek jako dekoraci nebo dárek, potom jděte na výběr z celodřevěných loutek 25 cm . Vybrané loutky lze umístit jednotlivě do dárkové krabice (obj.č.29006001).

Dárky luxusní
Máte-li v úmyslu pořídit nějakou větší loutku, potom je možno vybrat z dřevěných loutek 35 cm, které již mají delší ovládací nitě a divadelní vodítko. Nebo také výběr z dřevěných loutek 50 cm, kde jsou již loutky v provedení do divadelních souborů. Tyto loutky jsou však vyráběné vesměs na zakázku.

Přejete si návrat na hlavní stranu naší nabídky nebo na Loutky ?