Doporučujeme:

Sada loutek Hurvínek, Spejbl, Mánička a Kateřina

 

 

přes 350
VÝDEJNÍCH MÍST
v ČR i SR

 


Loutkové divadlo a 4 loutky 20 cm

 Loutkové divadlo - Perníková chaloupka
Loutkové divadlo - Perníková chaloupka
 

Kuchyňka pro holky

 

Loutky bez nití - zvířátka


Mikuláš s Čertem - Vánoce


Hry a hlavolamy

 

Tobogán strom melodický

spouštěním kuliček docílíte melodický zvuk, poučné a zábavné pro děti i pro relaxaci

 

Kuželky

 

Výchovné pomůcky MONTESSORI


MAPY dřevěné skládací

Kreativní stavebnice ŠIKULKY

 

Stavebnice PlayMais

A401- Produkty v kategorii BYDLENÍ

U nás máme rozdělené BYDLENÍ  takto: DĚTSKÝ POKOJ - SMALTOVANÉ NÁDOBÍ S POTISKEM - KUCHYNĚ DROBNOSTI - VÁNOCE a VELIKONOCE

V kategorii  SMALTOVANÉ NÁDOBÍ S POTISKEM - je převážně smaltované nádobí s naivní kresbou. Toto nádobí je plně funkční, má certifikát hygieny a přes jeho dekorativní charakter, je vhodné i pro použití v kuchyni (nádobí lze používat na plynové i elektrické varné desce, na kamnech, lze jej mýt v myčce)
Některé druhy smaltovaného nádobí - nádob, můžete najít i v jiných kategoriích - (misky pro psy a kočky, nočníky, konvičky na zalévání) - viz. kategorie DĚTSKÝ POKOJ, ZAHRÁDKA. Kategorie KUCHYNĚ DROBNOSTI, je doplňována průběžně o dřevěné doplňky a užitečné maličkosti (solničky, medovky ap.). Pokud Vás tato popisovaná nabídka zaujala, můžete zde vstoupit přímo do kategorie KUCHYNĚ DROBNOSTI.

V kategorii DĚTSKÝ POKOJ -  jsou soustředěny některé produkty ze sortimentu dřevěných doplňků, jako např. věšáky, metry, pokladničky, tužkovníky, ale také nástěnné  lampy (15W). Nabízíme zde také houpací křesílko, které lze také najít v kategorii HOUPADLA (houpací koně..). Z řady produktů lze vybrat vhodné typy vybavení se stejným motivem a sestavit tak dětský pokojík pro holčičky i kluky. Pokud se Váš zájem soustředil právě na tuto popisovanou kategorii, můžete přímo zde vstoupit do popisované kategorie DĚTSKÝ POKOJ.

Dále si můžete prohlédnout menší typy produktů (magnety, klíčenky na našich specializovaných stránkách www.oznaceni-magnetky.cz), které jsou obecně použitelné bez přímého určení vhodnosti do bytových prostorů. Mohou se proto také vyskytovat okrajově i v jiných kategoriích. Rovněž lze použít některé z produktů nabízených zde, na naší hlavní stránce www.heda.cz,  např. v kategorii HRAČKY- pohybové, kde je určitá skupina závěsných předmětů na pružině. Z větších produktů lze zmínit i dřevěný trakař nebo žebřiňák z kategorie ZAHRÁDKA. Tyto produkty lze dobře použít např. na okrasné květinové dekorace nejen v zahradách, ale i v bytech, halách apod.

Návrat zpět do hlavního menu